Wall Of Sleep 25 + NEVERGREEN 'Az éj szeme 30' @ A38 hajó

Wall Of Sleep 25 + NEVERGREEN 'Az éj szeme 30' @ A38 hajó

A38 Hajó, Petőfi bridge, Buda side, 1117 Budapest Kort

lau. 12.09.2026 17:00

👑 A Quarter Given - 25 Years of Doom: dupla jubileumi doom-ünnep szeptemberben az A38-on! ✟

Idén ünnepli fennállásának 25. évét a 2025-ben megjelent 'The Kingdom' című albumával Fonogram-díjat nyert Wall Of Sleep, akikhez a hazai gothic / doom metal legismertebb és legmeghatározóbb zenekara csatlakozik; a Matláry Miklós és Bob Macura által vezetett Nevergreen az áttörést hozó 'Az éj szeme' című lemezét idézi meg harmincadik évfordulójának alkalmából.

Wall Of Sleep - Kingslayer

https://youtu.be/tpflp5hN3NU?si=EJFe6QCsbmRQO96b

Nevergreen - Nőj sötét magány

https://youtu.be/WbrQs3s88Fs?si=ETFgprElGOdd3ei5

Wall Of Sleep - The Kingdom (full album)

https://youtube.com/playlist?list=PLCR1unmuCQfofvsyKongvNsjnBwpC3tM7&si=aaIDk6FSteCC8yzi

Nevergreen - Az éj szeme (teljes album)

https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_k7ty4hoMWMhQhWGNAMZNB0XqKErspBSnY&si=4WukusUJfqslWC1W

‼️A jegyértékesítés 05.25-én 10 órakor indul:

https://www.a38.hu/hu/program/wall-of-sleep-jubileumi-lemezbemutato-nevergreen

Jegyárak:

🐦‍⬛ Early bird - 4500 Ft

👑 Elővétel - 5900 Ft (augusztus 2-ig)

✟ Normál jegy - 6900 Ft (a koncert napjáig)

👁️ Az esemény napján - 7900 Ft

#wallofsleep25 #nevergreen #wos25 #doommetal #gothicmetal #amok #heavymetal #hardrock #hmusichungary #a38

Flytjendur

  • Wall Of Sleep
    Wall Of Sleep

    Fonogram-díjas doom / metal / hard rock zenekar Magyarországról. /// Award-winning doom / metal / hard rock band from Hungary since 2001.

  • Nevergreen
    Nevergreen

    The OFFICIAL NEVERGREEN Facebook page of the leading Gothic Doom Metal band of Hungary from Hungary / Serbia

  • H-Music Hungary
    H-Music Hungary

    Független hangfelvételkiadó és koncertszervező iroda

    Independent record label, local promoter and booking agency